KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bildrulle 15727328
nr 1572 7328
Bildrulle
gouache, Kina, 18-1900-tal. Längd: 170 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:54:15
300 kr
350 kr
Gouache